Dom Shinichiego jest hotelem, a hotel jego domem.

Dobry dobry!

Zgadnijta kto wreszcie powrócił : ) Ta, długo mnie nie było, ale teraz już raczej nie będę znikać.

Ponieważ długo mnie nie było, nie mogłam wybrać, od czego zacząć. Wreszcie zdecydowałam się na najwcześniejsze wydarzenie – otworzenie hotelu, którego projekt został oparty o dom Shinichiego! Wielkie otwarcie odbyło się 18 marca, czyli zaledwie wczoraj. I dlatego też wiele się naszukałam – i niewiele znalazłam.

Hotel znajduje się w Tottori i łatwo go rozpoznać – na przedzie stoi pomnik Shinihicego i Ran. I tutaj się pochwalę, że dzięki mojej wspaniałej pamięci, rozpoznałam scenę, która pojawia się w mandze~ Sami możecie później porównać!

Przed drzwiami do hotelu, znajduje się domofon. Ale! To nie jest taki zwykły domofon (inaczej bym o nim nie pisała). Jeśli zadzwonicie, czeka was niespodzianka – usłyszycie głos Ran albo Conana! Co oni powiedzą, dowiecie się za chwilę.

Obok hotelu znajduje się restauracja. Pytanie za 100 punktów: Jak się ona nazywa? Oczywiście, że Poirot! A kto siedzi w Poirocie? Na odpowiedź: Hmm… Teraz to muszę zaszyfrować, żeby nie zdradzić… Przeciwnik Czerwonego! Odpowiem: Nie wiem. Ale wiem, że na pewno siedzi tam mały Conan.

Prócz tego mamy sklep, w którym możemy… Jeny, piszę to jakbyśmy mieli się wybrać tam, ale dobra : ) Marzenia się spełniają! Nocujemy w domu Shinichiego, a po tym zwiedzamy muzeum Conana… Ło rany… Pikna wycieczka! No, w kożdym rozie możemy kupić tam różne ciuchy z Conanem na przykład. I patrząc na zdjęcie ze sklepem, zauważyłam coś ciekawego – w tym oto sklepie znajduje się… telewizor, na którym leci Conan! Niestety, nie obejrzałam wszystkich odcinków Conana, a fragment nie jest zbyt charakterystyczny, więc nie powiem, który epizod widać. Chociaż… Czy kogoś prócz mnie to ciekawi?

Hmm… Chyba wymieniłam wszystko, co wiem. Właściwie to napisałam więcej niż się spodziewałam : ) A oto link, gdzie macie zdjęcia domohotelu i nagrania domofonu:

Ach, tak patrze, że nie wspomniałam jeszcze o książkach, które się tam znajdują! Mamy tam tomy Conana – strzelam, ksiażki o Sherlocku – strzelam, i… Więcej może już strzelać nie będę, bo z każdym strzałem jest mi coraz trudniej : )
Poprawka: Conan na pewno tam jest, bo dojrzałam jego głowę na okładkach.

DCNewsBlog – zdjęcia domu Shinichiego

6 thoughts on “Dom Shinichiego jest hotelem, a hotel jego domem.”

          1. Ha! Pokombinowałam i zrobiłam! Tyle że się wściekłam i zamiast dalej kombinować z rozmiarem – wybrałam rozmiar duży i go pomniejszyłam. Teraz obrazek jest większy i wciąż wyraźny 😀

          2. trochę to dziwnie wygląda, kolejnym razem daj obramowanie, da to trochę odstępu od tekstu, po za tym, new fajny, ale zdjęcie mnie trochę teraz przerażą xd

Dodaj komentarz