Odcinek 242

Seria: Detektyw Conan
Numer odcinka: 242.
Polski tytuł odcinka: Chłopiec Genta w nieszczęściu.
Japoński tytuł odcinka: 元太少年の災難 (Genta Shōnen no Sainan)
Data premiery: 16.07.2001
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: destiny
Ending: always
Powiązania z mangą: oparty na mandze.

Typ Serwer Link Stan
ONLINE VK LINK AKTYWNY
ONLINE SIBNET LINK AKTYWNY
ONLINE GD LINK AKTYWNY
ONLINE OpenLoad LINK AKTYWNY
ONLINE MP4UP LINK AKTYWNY
DOWNLOAD MEGA LINK AKTYWNY
DOWNLOAD GD LINK AKTYWNY
DOWNLOAD OpenLoad LINK AKTYWNY
ONLINE MP4UP LINK AKTYWNY


poprzednilistanastepny

4 thoughts on “Odcinek 242”

  1. Kid dba o to by nikt się zbytnio Conanem i jego paczką nie interesował 😀 Po za tym jedna z najstarszych teorii mówi że „The Black Boss” jest ciekaw działań Conana i pozwala mu pracować ( a co jeśli on sam pragnie zniszczenia organizacji?) Sam Conan też z resztą nie szuka rozgłosu. (W nawiasie mówiąc co jeśli to nie jest jeden szef czarnej organizacji tylko cała „rada” dowodząca poszczególnymi działami a sprawiająca wrażenie jednej osoby?
   W końcu sama Sherry kiedyś mówiła że organizacja ma wiele wydziałów i rekrutuje ludzi z różnych dziedzin [wydaje mi się że w ostatnim filmie który został przetłumaczony]).

   P.S Co prawda autor powiedział że Kid i Conan osobno zwalczą swoje organizacje ale jak to kiedyś ktoś tu napisał „autor jest bogiem trolli” i sumie oni mogą zwalczyć swoje organizacje ale kto powiedział że te organizacje się nie połączą ? więc wtedy każdy z nikt rozwala daną część i mamy piękną trzymająca w napięciu akcję pełną nudnych zwrotów akcji pościgów i nagłych eksplozji urządzeń i przedmiotów które wybuchać prawa nie mają końcówkę mówiąca nam że to co widzieliśmy to tylko taki „najmniejszy z możliwych prolog” .
   P.P.S Ale puściłem wodze fantazji… i w sumie przesadziłem z tym ale musi padać to niech pada pal to licho!

   1. Prawde zna tylko Conan xD Kiedyś się dowiemy oco chodziło z tym, nikt za bardzo się nimi nie przejmuje, w końcu to ,,tylko” dzieci. Nie ma co naprzód spoilerować, przed nami jeszcze dużo odcinków do obejrzenia ku prawdzie

Dodaj komentarz