Dzień dobry!

news_1

Witaj na nowej stronie Meitantei-Sekai!
Na wstępie chciałbym przeprosić za brak odpowiedzi z naszej strony.
Chcę zaznaczyć, że materiały są pomału wrzucane na stronę i będzie ona ciągle aktualizowana.
Zmiany jakie wprowadzamy:
-brak forum
-brak rejestracji
-możliwość wyboru odtwarzaczy + możliwość pobrania odcinka
-możliwość pobrania mang od Projekt Manga oraz naszych

Na aktualną chwilę jeszcze przed nami trochę pracy, żeby postawić dobrze stronę, ale jesteśmy na dobrej drodze! Już jutro nowy odcinek!
Proszę o wypowiedzenie się w komentarzach pod tym newsem na temat, co można jeszcze wprowadzić, a czego nie dotykać (weżniemy pod dyskusję każdą uwagę!).

Wyczekujcie i pamiętajcie:
Prawda jest tylko jedna!

25 thoughts on “Dzień dobry!”

 1. Az sie zdziwilem jak wbilem na stronke w celu obejrzenia ostatniego odc po pl z Conana xD
  Ale czemu nie będzie rejestracji ?
  To może co powiecie na ciągły chat na którym każdy będzie mógł pisac albo ts ? xD
  Czekam na aktualizację ;*

  1. Tak sobie teraz pomyślałam, że mnóstwo osób robiło konta, a potem udzielała się tylko garstka. Może to o to chodzi, nie będą sobie zaśmiecać serwerów.
   A tak btw, ja konta nie zrobiłam, choć na stronę wchodzę regularnie od roku…. xDD

 2. Podoba mi się, taki czarny wystrój 🙂 jedyna wada to fakt, że z telefonu nie mogłem w odcinki wejść, dopiero przełączenie na 'wersje na komputer’ w chromie uchyliło usterkę, więc chyba wam jeszcze mobilna wersja nie styka do końca (albo mój fon świruje, też opcja). PS. Może jakieś fajne radyjko w tle dacie? słuchałbym xD

   1. No, ja wskazałem co zauważyłem. Choć przyznać muszę że też spodziewałem się trochę więcej, przynajmniej odcinków. W końcu trochę pauza trwała. Ale, no, trochę ciężko Rawy znalesc, a z torentow to sprawa skomplikowana bardziej, w końcu udostępniając prawo się narusza (choć przyznam że nie jestem pewny jak to z tytułem takim jak conan, co do którego w końcu licencji nie ma w Polsce wykupionej) Ale dajmy im jeszcze trochę czasu, może twórcy stronki go brakuje właśnie. PS. A i mi jeszcze brakuje tego statusu na boku co był i informował o stanie tłumaczeń odcinków.

 3. Nie chce być niemiły, ale lipa jak nie wiem 😛 Trzeba było dodać do starej 3/4 przyciski przy odcinkach, ale napewno by wyglądało lepiej niż teraz, no ale liczy się zawartość, wiec tak czy siak czekamy na odcinki.
  Jak na tyle pracy się zawiodłem, oprócz zawartości reszta to ***.
  Powodzenia w dalszej pracy.

 4. Jak ja wam dziękuje! Moi zbawcy i wybawiciele!
  Z mojej strony to wystarczy, że od 170 odcinka (na nim mi vk boleśnie zmusił do przerwania oglądania) dodacie nowe, inne playery.
  Jeszcze raz wam dziękuje, dzięki wam mam okazję oglądać jedno z lepszych anime jakie powstały.
  A co do strony, może być, się nie wypowiadam. Choć poprzednia też była w porządku, ta wygląda bardziej nowocześnie.
  No i tyle z mojej strony….
  Miłego dnia, siły do pracy i powodzenia!

  1. Impreza była super! Były fajerwerki, szampan, ofiara śmiertelna, rozwiązywanie zagadki… Okazało się, że mordercą była osoba, która na początku była na czarno ubrana, że jej nie rozpoznaliśmy, ale teraz już po fakcie.
   Co do sił – brak, motywacji – brak, ale trzeba robić 🙂 Odcinki 120-220 są uzupełnione, aczkolwiek trochę potrwa na inne odtwarzacze je wrzucać. W tym miesiącu wszystkie treści z poprzedniej strony zostaną zamieszczone.

   1. Kurcze że też mnie nie zaprosiliście , bardzo lubię ofiary śmiertelne !
    A szybko zgadliście kto był mordercą , czy dobrze się zabezpieczył ? 😛
    Wait wait , czarno ubrana .. Czyżby ? D:
    Jestem ciekaw jak się będziecie czuć kiedy zamiast 120-220 będzie ponad 600

 5. Jedno wielkie WoW. Wchodzę na tę stronkę po dość długiej przerwie od Conana (byłam na odwyku od roku xD), a tutaj takie coś… Duża zmiana 😉 Na pewno na plus zasługuje czarne tło, przy którym nie męczą się oczy. Na minus: prawie niczego tu nie ma 🙁 Wiem, że z założenia ma być minimalistycznie, ale zrobiło się pusto i smutno :< Mam nadzieję, że jeszcze pouzupełniacie, m.in. działy fanfiction albo artykuły.
  Cóż więcej mówić – powodzenia w pracy nad stroną i nad odcinkami Conana! 🙂

Dodaj komentarz