Wszystkiego najlepszego w nowym roku od nas oraz Gosho Ayoamy!

Dobry dobry!
Oto ostatni dzień w roku 2019! A co się w nim działo? (Życzenia daję na koniec, jak coś.)

Niestety, ale po polskiej stronie niewiele.
Jeśli chodzi o samego Detektywa Conana, to za moją zasługą pojawiły się 4 nowe rozdziały mangi (453-456), przedstawiające sprawę z Kaitou Kidem.
Oprócz tego, nasza kochana Nylia przetłumaczyła i wrzuciła siedem odcinków Yaiby (8-14), za co bardzo Ci dziękujemy!

To już wszystko, ale to smutne. LECZ! Możemy jeszcze dorzucić do listy uzupełnienie przeze mnie pierwszego openingu Detektywa Conana, co zrobiłam dziś. Wersja krótka oraz długa, do posłuchania, pobrania MP3, pośpiewania. Znalazła się nawet jedna ciekawostka 🙂
Cóż, skoro jesteśmy już przy tym, to dodam, że zajrzałam do zakładki z zagadkami, gdzie usunęłam niedziałające linki, a zagadki o podobnej tematyce powrzucałam do jednego worka.
Och, och! Jak już tak wymieniam (żeby tylko było czegoś trochę więcej 😀 ), to dodam, że zedytowałam początkowe rozdziały fanfica ,,Gdy puszka Pandory jest otwarta…”. Choć chyba jeszcze coś w nich będę poprawiać 😀 (Może do północy pododaję te pozostałe rozdziały, które mam przetłumaczone? Nieee… Muszę uważnie wszystko sprawdzić i odpowiednio je poprawić)

A co w świecie się działo, przede wszystkim w Japonii?

Hmm, cóż… W sumie powymieniałam trochę to we wpisach? Ale tak, najważniejsze wydarzenie, to pewnie wyjście 23 filmu, który jednocześnie przebił swojego poprzednika i zyskał największe zarobki. Lecz ponieważ 24 film ma dotyczyć Shuichiego Akai oraz jego rodziny… To pewnie przebije poprzednika 😀 Dziś nawet Gosho Ayoama przyznał, że nie może się doczekać tego filmu (choć czy nie mówił tego przy każdym?)

W zeszłym roku manga zaliczyła 1000 rozdział, ale anime w tym roku nie dobiło do 1000 odcinka. Zrobi to pod koniec przyszłego roku 🙂
W tym roku endingi Detektywa Conana dobiły okrągłej liczby 60, zaś jeśli chodzi o openingi – Liczby 50.

Hm, przyznam szczerze, że nic więcej mi do głowy nie przychodzi, jeśli chodzi o jakieś liczby czy większe podsumowania roku. Dobrze, przejdźmy do życzeń.

Gosho Ayoama życzył bardzo ogólnie wszystkim szczęśliwego Nowego Roku! Wiadomość bardzo krótka, lecz z pikiem. Tak, naprawdę. Nie z sercem, lecz pikiem umieszczona była ta wiadomość 😀
Jeśli zaś chodzi o jego postanowienia noworoczne… Nie wiem, jak bardzo prawdziwa jest ta informacja, czy to czyiś żarcik, ale… ,,Chcę wydać 15 rozdziałów i przez cały dzień grać w KanColle.”

Za to ja, w imieniu sama nie wiem czyim, ponieważ prócz Nylii, to chyba wszyscy bardziej lub mniej porzucili stronę, życzę wam bezpiecznego oglądania i odpalania (kolejność może powinna być odwrotna?) fajerwerków i nierozchorowania się od stania na dworze! Cokolwiek chcecie zmienić, w czymkolwiek wytrwać… Dojta radę to zrobić!
Szczęśliwego Nowego Roku, kochani!!!
(Może za postanowienie noworoczne ustawicie sobie: Pomogę w przetłumaczeniu jednego odcinka Detektywa Conana?)

Dodaj komentarz