Detektyw Conan. Najgorszy koszmar.

news_1Dobry dobry!

Zanim zacznę, przedstawię się. Czarodziejka jestem! Do niedawna zajmowałam się stroną na fb, teraz dodatkowo jestem tutaj. Na początku zastanawiałam się, co będę tu ogłaszać – jedną z mych myśli była ta związana z 20 filmem Conana. W ten sam dzień, w którym o nim pomyślałam – pojawił się. Milczałam, ponieważ oczekiwałam na pojawienie się angielskich napisów, a że one z kolei pojawiły się na Wszystkich Świętych, to poczekałam sobie do dziś.

W 20 filmie pojawia się… Czarna Organizacja! Tak, dawno jej nie było (ostatni raz pojawiła się w 13 filmie) i teraz powróciła z wielkim hukiem!

Szpiedzy z całego świata giną jeden za drugim, a łączy ich fakt, że wszyscy infiltrowali Organizację. Jak myślicie, co robi Conan? Tak, wszyscy się domyślamy, ale żaden z nas nie wie niczego konkretnego, bo najpierw trzeba by obejrzeć film. Jedno jest pewne – przez przypadek (albo za pomocą swojej antenki – wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) natrafia na kobietę mającą amnezję i piękne, dwukolorowe oczy. Okazuje się, że to nie jest byle kto. Ta kobieta to szpieg, który posiada niebezpieczną wiedzę i wielu chce ją złapać albo zabić.

„Shinichi, gdzie jesteś?!” – tak mi się to kojarzy ze Scooby doo, ale dobra. Bądźmy poważniejsi. Ran jak zawsze poszukuje Shinichiego, jednak zwiastun nie zdradza czy dziewczyna odegra jakąś bardziej znaczącą rolę.

No, to by było na tyle – nie chcę się zbyt rozpisywać w pierwszym poście 🙂

Zapraszam na nie-zwiastun, który jest sto razy lepszy od wszystkich oficjalnych trailerów:

https://www.youtube.com/watch?v=U7gLUfc4oC8&t=1s

 

16 thoughts on “Detektyw Conan. Najgorszy koszmar.”

    1. Tak, co prawda (przynajmniej tam gdzie oglądałam) w dwóch krótkich fragmentach napisów nie ma – ktoś chyba przeoczył to, ale mimo tego dobrze się ogląda – w końcu film jest bardzo wciągający : )

     1. Byłabym naprawdę wdzięczna, gdybyś podzieliła się ze mną tą wiadomością. Pięknie cię proszę ^^
      Kij z tymi fragmentami. Znając życie i tak ich nie zauważę. xD

     2. Tfu, gdybyś mogła mi powiedzieć gdzie go znajdę.
      Coś mój polski dzisiaj nie daje rady 😛

     3. Znalazłam to na gogoanime. Akurat coś mnie tknęło, żeby przejrzeć listę najnowszych dodanych odcinków i od razu Conan rzucił mi się w oczy : )

Dodaj komentarz